103-270JS
API DelevanAPI Delevan
103-270JS Image
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: 103-270JS
Истеҳсолкунанда / Бренд: API Delevan
Тавсифи Маҳсулот FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Маълумотнома: 103-270JS.pdf
Роҳнамо Роҳбарият / RoHS ғайримутамарказ мебошад
Ҳолати хавфи 16596 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16596 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
2000 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои 103-270JS
Қисми рақамӣ 103-270JS Истеҳсолкунанда API Delevan
Тавсифи FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Роҳбарият / RoHS ғайримутамарказ мебошад
Миқдори кам 16596 pcs Рӯйхат 103-270JS.pdf
Намуди - Тобеият ±5%
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ - Андоз / Дафъ 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Котибот Unshielded Силсила 103
Саволҳо - Кӣ Freq 49 @ 50MHz
Пурра Tape & Reel (TR) Пакети / Кадом Nonstandard, 2 Lead
Дигар номҳо 103-270JS TR 2000 Ҳарорат -55°C ~ 125°C
Навъи таваллуд Surface Mount Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited)
Мавод Phenolic Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frequency Inductance - Test 50MHz Нишондиҳанда 27nH
Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) 0.075" (1.91mm) Фосила - Худмаблағгузорӣ 1.625GHz
Тавсифи муфассал 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Resistance DC (DCR) 114 mOhm Max
Рейтингҳои ҷорӣ 925mA Ҳозир - Рождеь -
Боркашонӣ
★ ДИҚҚАТИ ДИГАР DHL / FEDEX / UPS IF AMOUNT OVER 1000 доллари ИМА.
DHL www.DHL.com Аз 35.00 доллари ИМА ҳаққи интиқоли пулӣ вобаста ба минтақа ва кишвар вобаста аст.
ТНТ www.TNT.com Аз 35.00 доллари ИМА ҳаққи интиқоли пулӣ вобаста ба минтақа ва кишвар вобаста аст.
FedexDHLUPSTNT
БОЗОРИ МЕҲНАТ
Садо Меҳмони "Озодӣ"
Маҳсулотҳои марбута
103-223JS
103-223JS
Тавсифи: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Дар фурӯш: 18048 pcs
Бор кунед: 103-223JS.pdf
RFQ
103-271G
103-271G
Тавсифи: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Бор кунед: 103-271G.pdf
RFQ
103-223J
103-223J
Бор кунед: 103-223J.pdf
103-271F
103-271F
Бор кунед: 103-271F.pdf
Бор кунед: 103-270J.pdf
103-271FS
103-271FS
Бор кунед: 103-271FS.pdf
103-223K
103-223K