3094R-270JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: 3094R-270JS
Тавсифи Маҳсулот FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Маълумотнома: 3094R-270JS.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 8470 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 8470 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
650 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои 3094R-270JS
Қисми рақамӣ 3094R-270JS Истеҳсолкунанда API Delevan
Тавсифи FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 8470 pcs Рӯйхат 3094R-270JS.pdf
Намуди - Тобеият ±5%
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ - Андоз / Дафъ 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Котибот Unshielded Силсила 3094R
Саволҳо - Кӣ Freq 60 @ 100MHz
Пурра Tape & Reel (TR) Пакети / Кадом 2-SMD
Дигар номҳо 3094R-270JS TR 650 Ҳарорат -55°C ~ 125°C
Навъи таваллуд Surface Mount Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited)
Мавод Iron Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frequency Inductance - Test 100MHz Нишондиҳанда 27nH
Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) 0.140" (3.56mm) Фосила - Худмаблағгузорӣ 1.3GHz
Тавсифи муфассал 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD Resistance DC (DCR) 50 mOhm Max
Рейтингҳои ҷорӣ 1A Ҳозир - Рождеь -