STTH2002DI
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002DI Image
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: STTH2002DI
Истеҳсолкунанда / Бренд: STMicroelectronics
Тавсифи Маҳсулот DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
Маълумотнома: STTH2002DI.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 35272 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 35272 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои STTH2002DI
Қисми рақамӣ STTH2002DI Истеҳсолкунанда STMicroelectronics
Тавсифи DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 35272 pcs Рӯйхат STTH2002DI.pdf
Voltage - Формат (Vf) (Max) @ Агар 1.1V @ 20A Voltage - DC Бозгашт (VR) (Максим) 200V
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ TO-220AC ins Суръат Fast Recovery = 200mA (Io)
Силсила - Вақти бозсозӣ бозгаштан (trr) 40ns
Пурра Tube Пакети / Кадом TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Дигар номҳо 497-5277-5 Ҳарорат дар амал 175°C (Max)
Навъи таваллуд Through Hole Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited)
Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Lead free / RoHS Compliant Намуди диод Standard
Тавсифи муфассал Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC ins Ҳозир - Бозгашти бозгашт В. 10µA @ 200V
Акнун - миёнаи ислоҳшуда (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -