RMCF0603FG412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG412R Image
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: RMCF0603FG412R
Истеҳсолкунанда / Бренд: Stackpole Electronics, Inc.
Тавсифи Маҳсулот RES 412 OHM 1% 1/10W 0603
Маълумотнома: 1.RMCF0603FG412R.pdf2.RMCF0603FG412R.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 50478571 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 50478571 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
10000 pcs
30000 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои RMCF0603FG412R
Қисми рақамӣ RMCF0603FG412R Истеҳсолкунанда Stackpole Electronics, Inc.
Тавсифи RES 412 OHM 1% 1/10W 0603 Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 50478571 pcs Рӯйхат 1.RMCF0603FG412R.pdf2.RMCF0603FG412R.pdf
Тобеият ±1% Coefficient Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ 0603 Андоз / Дафъ 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Силсила RMCF Муқовимат 412 Ohms
Энергетика (Ватт) 0.1W, 1/10W Пурра Tape & Reel (TR)
Пакети / Кадом 0603 (1608 Metric) Дигар номҳо RMCF0603FG412RTR
Ҳарорат -55°C ~ 155°C Миқдори Terminations 2
Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) 0.022" (0.55mm) Вижагиҳо Automotive AEC-Q200
Меъёри хато - Тавсифи муфассал 412 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film