RNCF0805BTC412R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: RNCF0805BTC412R
Тавсифи Маҳсулот RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
Маълумотнома: RNCF0805BTC412R.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 1452561 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1452561 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
5000 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои RNCF0805BTC412R
Қисми рақамӣ RNCF0805BTC412R Истеҳсолкунанда Stackpole Electronics Inc.
Тавсифи RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 1452561 pcs Рӯйхат RNCF0805BTC412R.pdf
Сатҳи Волга - AC - Voltage - Кор 0.125W, 1/8W
Voltage - Барҳамкунӣ 0805 Тилло (Max) ±50ppm/°C
Андоз / Дафъ 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Силсила RNCF
Роҳнамои RoHS Tape & Reel (TR) Polarization 0805 (2012 Metric)
Ҳарорат -55°C ~ 155°C Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited)
Нишондиҳандаи адад RNCF0805BTC412R Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) 0.026" (0.65mm)
Вижагиҳо Automotive AEC-Q200 ФИФА 2
Тавсифи васеъ 412 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (муқовимати силсилавии баробар) ±0.1%
Тавсифи RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Коғаз, Навъи манзил Thin Film