RNCF2010DKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: RNCF2010DKE412R
Тавсифи Маҳсулот RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010
Маълумотнома: 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 988620 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988620 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
1000 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои RNCF2010DKE412R
Қисми рақамӣ RNCF2010DKE412R Истеҳсолкунанда Stackpole Electronics, Inc.
Тавсифи RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010 Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 988620 pcs Рӯйхат 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
Тобеият ±0.5% Coefficient Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ 2010 Андоз / Дафъ 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Силсила RNCF Муқовимат 412 Ohms
Энергетика (Ватт) 0.333W, 1/3W Пурра Tape & Reel (TR)
Пакети / Кадом 2010 (5025 Metric) Ҳарорат -55°C ~ 155°C
Миқдори Terminations 2 Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited)
Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Lead free / RoHS Compliant Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) 0.026" (0.65mm)
Вижагиҳо Automotive AEC-Q200 Меъёри хато -
Тавсифи муфассал 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Бемор Thin Film