RNF12FTC412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC412R Image
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: RNF12FTC412R
Истеҳсолкунанда / Бренд: Stackpole Electronics, Inc.
Тавсифи Маҳсулот RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
Маълумотнома: 1.RNF12FTC412R.pdf2.RNF12FTC412R.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 2992525 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2992525 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
2500 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои RNF12FTC412R
Қисми рақамӣ RNF12FTC412R Истеҳсолкунанда Stackpole Electronics, Inc.
Тавсифи RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 2992525 pcs Рӯйхат 1.RNF12FTC412R.pdf2.RNF12FTC412R.pdf
Тобеият ±1% Coefficient Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ Axial Андоз / Дафъ 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Силсила RNF Муқовимат 412 Ohms
Энергетика (Ватт) 0.5W, 1/2W Пурра Tape & Reel (TR)
Пакети / Кадом Axial Дигар номҳо RN 1/2 T2 412 1% R