RNF14FTC412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC412R Image
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: RNF14FTC412R
Истеҳсолкунанда / Бренд: Stackpole Electronics, Inc.
Тавсифи Маҳсулот RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
Маълумотнома: 1.RNF14FTC412R.pdf2.RNF14FTC412R.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 6921961 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6921961 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
5000 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои RNF14FTC412R
Қисми рақамӣ RNF14FTC412R Истеҳсолкунанда Stackpole Electronics, Inc.
Тавсифи RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 6921961 pcs Рӯйхат 1.RNF14FTC412R.pdf2.RNF14FTC412R.pdf
Тобеият ±1% Coefficient Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ Axial Андоз / Дафъ 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Силсила RNF Муқовимат 412 Ohms
Энергетика (Ватт) 0.25W, 1/4W Пурра Tape & Reel (TR)
Пакети / Кадом Axial Дигар номҳо RN 1/4 T2 412 1% R