MFR100FTF73-412R
YageoYageo
Yageo
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: MFR100FTF73-412R
Истеҳсолкунанда / Бренд: Yageo
Тавсифи Маҳсулот RES MF 1W 1% AXIAL
Маълумотнома: MFR100FTF73-412R.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 2338778 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2338778 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
5000 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои MFR100FTF73-412R
Қисми рақамӣ MFR100FTF73-412R Истеҳсолкунанда Yageo
Тавсифи RES MF 1W 1% AXIAL Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 2338778 pcs Рӯйхат MFR100FTF73-412R.pdf
Тобеият ±1% Coefficient Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ Axial Андоз / Дафъ 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Силсила MFR Муқовимат 412 Ohms
Энергетика (Ватт) 1W Пурра Tape & Box (TB)
Пакети / Кадом Axial Ҳарорат -55°C ~ 155°C
Миқдори Terminations 2 Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Lead free / RoHS Compliant
Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) - Вижагиҳо -
Тавсифи муфассал 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Бемор Metal Film