CDR31BP101BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP101BFURAB Image
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: CDR31BP101BFURAB
Истеҳсолкунанда / Бренд: Electro-Films (EFI) / Vishay
Тавсифи Маҳсулот CAP CER 100PF 100V BP 0805
Маълумотнома: CDR31BP101BFURAB.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 6565 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6565 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои CDR31BP101BFURAB
Қисми рақамӣ CDR31BP101BFURAB Истеҳсолкунанда Electro-Films (EFI) / Vishay
Тавсифи CAP CER 100PF 100V BP 0805 Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 6565 pcs Рӯйхат CDR31BP101BFURAB.pdf
Voltage - Истинод 100V Тобеият ±1%
Тилло (Max) 0.051" (1.30mm) Coefficient Temperature Coefficient BP
Андоз / Дафъ 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Силсила Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Саволҳо - Пурра Bulk
Пакети / Кадом 0805 (2012 Metric) Ҳарорат -55°C ~ 125°C
Навъи таваллуд Surface Mount, MLCC Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited)
Тарзи пешбарӣ - Ҷойҳои пешбарикунанда -
Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Lead free / RoHS Compliant Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) -
Вижагиҳо - Меъёри хато R (0.01%)
Тавсифи муфассал 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Имконият 100pF
Барномаҳо General Purpose
Боркашонӣ
★ ДИҚҚАТИ ДИГАР DHL / FEDEX / UPS IF AMOUNT OVER 1000 доллари ИМА.
DHL www.DHL.com Аз 35.00 доллари ИМА ҳаққи интиқоли пулӣ вобаста ба минтақа ва кишвар вобаста аст.
ТНТ www.TNT.com Аз 35.00 доллари ИМА ҳаққи интиқоли пулӣ вобаста ба минтақа ва кишвар вобаста аст.
FedexDHLUPSTNT
БОЗОРИ МЕҲНАТ
Садо Меҳмони "Озодӣ"
Маҳсулотҳои марбута
CDR31BP101BFURAP
CDR31BP101BFURAP
Дар фурӯш: 4620 pcs
Бор кунед: CDR31BP101BFURAP.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUS
CDR31BP101BFUS
Истеҳсолкунандагон: KEMET
Дар фурӯш: 38564 pcs
Бор кунед: CDR31BP101BFUS.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUR
CDR31BP101BFUR
Истеҳсолкунандагон: KEMET
Тавсифи: CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805