CDR31BP101BFURAJ
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP101BFURAJ Image
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: CDR31BP101BFURAJ
Истеҳсолкунанда / Бренд: Electro-Films (EFI) / Vishay
Тавсифи Маҳсулот CAP CER 100PF 100V BP 0805
Маълумотнома: CDR31BP101BFURAJ.pdf
Роҳнамо Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Ҳолати хавфи 6830 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6830 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои CDR31BP101BFURAJ
Қисми рақамӣ CDR31BP101BFURAJ Истеҳсолкунанда Electro-Films (EFI) / Vishay
Тавсифи CAP CER 100PF 100V BP 0805 Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Пешниҳоди ройгони / РОҲИ РОҲИ ҶАВОН
Миқдори кам 6830 pcs Рӯйхат CDR31BP101BFURAJ.pdf
Voltage - Истинод 100V Тобеият ±1%
Тилло (Max) 0.051" (1.30mm) Coefficient Temperature Coefficient BP
Андоз / Дафъ 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Силсила Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Саволҳо - Пурра Tape & Reel (TR)
Пакети / Кадом 0805 (2012 Metric) Ҳарорат -55°C ~ 125°C
Навъи таваллуд Surface Mount, MLCC Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited)
Тарзи пешбарӣ - Ҷойҳои пешбарикунанда -
Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Lead free / RoHS Compliant Баландӣ - Нишондиҳанда (Максим) -
Вижагиҳо - Меъёри хато R (0.01%)
Тавсифи муфассал 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Имконият 100pF