SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: SCFS2000
Тавсифи Маҳсулот DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
Маълумотнома: SCFS2000.pdf
Роҳнамо Роҳбарият / RoHS ғайримутамарказ мебошад
Ҳолати хавфи 949 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
10 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои SCFS2000
Қисми рақамӣ SCFS2000 Истеҳсолкунанда Semtech
Тавсифи DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Роҳбарият / RoHS ғайримутамарказ мебошад
Миқдори кам 949 pcs Рӯйхат SCFS2000.pdf
Voltage - Формат (Vf) (Max) @ Агар 5.4V @ 3A Voltage - DC Бозгашт (VR) (Максим) 2000V
Гирифтани дастгоҳи дастгоҳ - Суръат Fast Recovery = 200mA (Io)
Силсила - Вақти бозсозӣ бозгаштан (trr) 150ns
Пурра Bulk Пакети / Кадом Axial
Ҳарорат дар амал -55°C ~ 150°C Навъи таваллуд Through Hole
Намуди диод Standard Тавсифи муфассал Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Ҳозир - Бозгашти бозгашт В. 5µA @ 2000V Акнун - миёнаи ислоҳшуда (Io) 1.5A