SCFS5000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Тасвир метавонад намояндагӣ бошад. Нигаред ба тафсилоти маҳсулот.
Маълумоти умумӣ
Қисми рақамӣ: SCFS5000
Истеҳсолкунанда / Бренд: Semtech
Тавсифи Маҳсулот DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL
Маълумотнома:
Роҳнамо Роҳбарият / RoHS ғайримутамарказ мебошад
Ҳолати хавфи 616 pcs stock
Гирифтан аз Гонконг
Роҳи фиристодан DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Нархи арзиши (бо доллари ИМА)
25 pcs
Дархости дархост
  • Қӯр:
Лутфан, ба мо арзиши мақсадноки худро бидиҳед, агар миқдори зиёди нишондиҳандаҳоро нишон диҳед
  • Қисми рақамӣ
  • номи ширкат
  • Тамос
  • Почтаи электронӣ
  • Паёмҳо
Хусусиятҳои SCFS5000
Қисми рақамӣ SCFS5000 Истеҳсолкунанда Semtech Corporation
Тавсифи DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Статуси ройгони ройгон / Статуси RoHS Роҳбарият / RoHS ғайримутамарказ мебошад
Миқдори кам 616 pcs Рӯйхат
Voltage - Нишондиҳандаи такрорӣ (Максим) Standard Voltage - Формат (Vf) (Max) @ Агар 500mA
Voltage - Барҳамкунӣ - Силсила -
Роҳнамои RoHS Bulk Вақти бозсозӣ бозгаштан (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Роҳбарият @ If, F - Polarization Axial
Ҳарорат дар амал 150ns Навъи таваллуд Through Hole
Сатҳи норасоии нуриҳо (MSL) 1 (Unlimited) Нишондиҳандаи адад SCFS5000
Тавсифи васеъ Diode Standard 5000V (5kV) 500mA Through Hole Танзимоти Диод 1µA @ 5000V
Тавсифи DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Ҳозир - Бозгашти бозгашт В. 5.75V @ 500mA
Акнун - миёнаи ислоҳшуда (Io) (ба Диод) 5000V (5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C